معرفی دیجی لذیذ

  • تضمین کیفیت و تازگی

کیفیت و تازگی محصولات اولین و مهمترین ارزش ارائه شده به مشتریان می باشد. در واقع محصولات با استانداردهای کنترل کیفی مسترقصاب، به صورت روزانه تهیه و ارسال می گردد.

  • ضمانت مرجوعی

علیرغم اجرای فرآیند کنترل کیفی در پروسه تولید، بسته بندی و ارسال محصولات، چنانچه مشتریان محترم به هر دلیلی نسبت به محصول خریداری شده ناراضی باشند می توانند ظرف مدت 24 ساعت محصول خریداری شده را مرجوع نمایند.

  • تضمین بهترین قیمت

با توجه تجربیات تیم تخصصی مسترقصاب در حوزه تامین محصولات و ارتباط با تامین کنندگان بزرگ و خوش نام در این حوزه، واسطه ها و دلالان از چرخه تامین محصولات حذف شده و قیمت تمام شده برای مشتری نهایی به حد چشمگیری کاهش یافته است.

  • برش و بسته بندی دلخواه

یکی دیگر از خدمات مسترقصاب برش و بسته بندی محصولات به دلخواه مشتریان می باشد. این امکان به صورت گزینه های از پیش تعریف شده بر روی کلیه محصولات وجود دارد. علاوه بر این چنانچه مشتری درخواستی خارج از گزینه های از پیش تعریف شده داشته باشد می تواند در قسمت توضیحات سفارش قید نماید.

  • ارسال اکسپرس

ناوگان بزرگ توزیع مجموعه مسترقصاب مجهز به وسایل نقلیه یخچال دار می باشد و آمادگی ارسال محصولات به مناطق 22 گانه تهران و شهر پردیس را در کمترین زمان و با رعایت کامل زنجیره سرد داراست. امکان انتخاب زمان دلخواه جهت دریافت سفارش وجود دارد. همچنین امکان پرداخت وجه سفارش را به مامور ارسال وجود دارد. مامور ارسال موظف است سفارش را درب منزل یا آپارتمان مشتری تحویل نماید. تحویل سفارش پس از بررسی سلامت فیزیکی و بسته بندی سفارش در حضور مامور ارسال صورت می پذیرد. هزینه ارسال کلیه سفارشات مبلغ 8 هزار تومان می باشد.

  • پرداخت در محل

مسترقصاب امکان پرداخت وجه سفارش را در محل و به مامور ارسال فراهم نموده است. همچنین امکان پرداخت آنلاین و اینترنتی از طریق درگاه و به هنگام ثبت سفارش نیز وجود دارد. البته در مواردی خاص ممکن است امکان پرداخت در محل فراهم نباشد به عنوان مثال برای خرید محصولات تنظیم بازاری می بایست حتما از گرینه پرداخت آنلاین اقدام نمود.